Nakupujte s jedničkou na trhu osvětlení

Především díky Vám našim zákazníkům patříme mezi nejvýznamější prodejce osvětlení v České republice a na Slovensku.

Již od roku 1991 se zabýváme prodejem a návrhy osvětlení.

Nejsme žádní nováčci. Se svítidly máme bohaté zkušenosti. Náš tým světelných designérů každý měsíc rozsvítí stovky důmů, bytů a provozoven. Jsme stabilní a ověřená společnost tisícemi zákazníků. K dispozici máme vlastní sklad a logistické centrum s porvozem 7 dní v týdnu a také vlastní a zároveň největší světelné studio na jihu Čech v Protivíně (mezi Pískem a Č. Budějovicemi)

svítidla protivín

Profesionální tým světelných designérů zdarma pro vás.

Náš tým světelných designérů je připraven vám poradit s výběrem správného osvětlení. Jestli vybíráte svítidla do rodinného domu, bytu, kanceláře nebo provozovny - neváhejte se na nás obrátit. Poradíme vám a navrhneme vám osvětlení na míru zdarma. Osvětlení navrhujeme a realizujeme již od roku 1991. Rozsvítili jsme již tisíce domů, bytů a provozoven. Využijte této unikátní služby zcela zdarma. Pište na: shop@koji-svitidla.cz nebo volejte na telefon světelné studio 731 131 972 + projekty, návrhy osvětlení 731 131 991. Poradíme vám kdykoliv od 9:00 - 18:00.

Historie, kvalita a důvěra je naší předností.

Ke každému zákazníkovi přistupujme individuálně a proto jsme schopni Vám nabídnout ty nejlepší služby ve světě osvětlení.

Pouze u nás můžete zdarma vrátit svítidla do 50 dní.

S námi nic neriskujete. Za kvalitou si stojím a pokud s objednanými svítidly nejste spokojeni - můžet eje u nás vrátit do 50 dní.

vlastní sklad svítidel

Záruka 3 roky na všechna svítidla

Díky vysoké kvalitě svítidel a dlouhodobými vztahy s výrobci vám poskytujeme na všechna svítidla prodlouženou záruku 3 roky zdarma. Na vybrané LED žárovky nabízíme také záruku 3 roky. u těchto produktů je to vyznačeno.

Tým světelných designérů zdarma k dispozici

Naši světelní poradci jsou odborníky v oboru a rádi Vám pomůžou se správným výběrem svítidla do interiéru i venkovní osvětlení.

každý den odesíláme stovky svítidel

Vlastní světelné studio

Nejsme jen internetový prodejci - na světelných studiích si můžete sítidla prohlédnout nebo s námi přijít zkonzultovat Vaše potřeby s osvětlením.

Jsme autorizovanými prodejci světových značek osvětlení.

Nabízíme více jak 40 000 druhů osvětlení od prověřených renomovaných světových výrobců.

svítidla balíme pečlivě

Prohlédněte si naše zázemí na videu.